اعلام اسامی اعضای کاروان نور اعزامی به حج تمتع ۱۳۹۱

 بنابر این گزارش، امسال «کاروان نور» شامل دو گروه هم‌خوانی و تواشیح از استان‌های البرز و خراسان رضوی است که 10 نفر هستند، همچنین دو حافظ کل قرآن کریم از استان‌های اصفهان و آذربایجان شرقی این کاروان را همراهی خواهند کرد.

همچنین در کاروان قرآنی اعزامی جمهوری اسلامی ایران 13 نفر از استادان و قاریان ممتاز کشورمان حضور دارند و سرپرستی این کاروان بر عهده علی‌اکبر حشمتی، پیش‌کسوت قرآنی کشورمان است.

در این کاروان حمیدرضا الاجگردی از استان خراسان رضوی، سیدجواد حسینی از استان خراسان رضوی، حامد ولی‌زاده از آذربایجان غربی، سجاد پروینی‌نژاد از استان کرمانشاه، مرتضی شکوری از استان تهران، مرتضی زینلی از استان اصفهان، جواد هاشم‌زاده از استان فارس، علیرضا محمدنژاد از استان خراسان جنوبی، اعتصام زینعلی از استان قم، سیدجاسم موسوی از استان خوزستان، مهدی غلام‌نژاد از استان تهران و محسن رشیدی از استان خراسان رضوی به عنوان قاری قرآن کریم به حج تمتع اعزام می‌شوند.

همچنین وحید غفران‌نیا از استان آذربایجان شرقی و محمدحسین معتمدی از استان اصفهان دو حافظ کلام‌الله مجید کاروان قرآنی نور را تشکیل خواهند داد.

در این کاروان گروه جمع‌خوانی و مدیحه‌سرایی «عروۀ الوثقی» از استان خراسان رضوی متشکل از حسن دارینی، روح‌الله لسان‌طوسی، سعید جمشیدی‌صفری، عقیل میرگوری، محسن نباتی و گروه جمع‌خوانی و مدیحه‌سرایی «الوارثین» از استان البرز متشکل از رضا رضایی، مهدی کاشیان، روح‌الله عارفی‌فر، محمود محسنی‌کبیر و جواد ملازاده است.

/ 3 نظر / 62 بازدید

تا حالا فک کردی که میشه با 5 دقیقه پول در بیاری؟ امتحانش مجانیه یه سر اینجا بزن حتما http://kilikpool.blogsky.com/1391/06/01/post-23/

موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 895912139