غريو فريادهاي امت حزب الله تهران خانه عنكبوتي اسراييل را مي لرزاند

 

85042617435633-1-I.jpg   
 ..

خروش خشم...// غريو فريادهاي امت حزب الله تهران خانه عنكبوتي اسراييل را مي لرزاند

گروه معارف: قلب ايران اسلامي سه شنبه در حمايت از مقاومت غرور آفرين حزب الله لبنان، تپش تند خود را با فريادهاي مرگ بر اسرائيل و مرگ بر امريكا بر پيكره پوشالي اسرائيل آوار خواهد كرد تا جهان بداند قلب ايراني به عزت اسلام و پاره هاي تن آن مي تپد...


به گزارش خبرگزاري شبستان، شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي با اعلام برگزاري تظاهرات ضد صهيونيستي، در بيانيه اي امت حزب الله تهران را به شركت در اين تظاهرات دعوت كرده و ضمن محكوم كردن جنايات رژيم اشغالگر قدس آورده است: درود بر دلاور‌مردان حزب‌الله لبنان، سلام بر جهاد و شهادت، سلام بر ايثار و استقامت و سلام بر پيروزي، در حالي كه اوج قساوت و جنايت رژيم صهيونيستي با اقدامات ضد بشري و تجاوزگرانه وجدان‌هاي بيدار جهان را بر ضد اين جنايات شورانده است، جهاد و مقاومت و ايستادگي ملت و حزب‌الله لبنان جاني تازه در پيكر حق طلبي و ظلم‌ستيزي دميده است و همه انسان‌هاي آزاده در سراسر جهان و به خصوص مسلمانان در كنار ملت و حزب‌الله لبنان و مقاومت فلسطين قرار گرفته‌اند و به رشادت‌هاي آنان افتخار مي‌كنند و اين روزها روز فرياد انسان‌هاي آزاده جهان و مسلمانان بر عليه صهيونيست‌ها و حمايت‌هاي وقاحت‌آميز برخي كشورها و در راس آنان آمريكاي جنايتكار است.

اين شورا در بخش ديگري از اين اطلاعيه مردم قهرمان تهران را به عنوان مركز ايران اسلامي الگوي آگاهي و حق‌طلبي دانست كه ارزش‌هاي فكري و انساني خويش را به جهانيان نمايانده است و تصريح مي كند: در اين شرايط حساس روز سه‌شنبه 27 تيرماه مردم تهران ميدان فلسطين را به بلندترين فرياد عليه صهيونيست جنايتكار و حاميان ظالم‌پرور و ظلم گسترش از جمله آمريكايي ام‌الفساد تبديل خواهند كرد. سه‌شنبه پايه‌هاي سست لانه عنكبوتي اسراييل از غريو فريادهاي مردم تهران خواهد لرزيد و روز سه‌شنبه حزب‌الله لبنان و مقاومت فلسطين فريادهاي پرشور حمايت مردم بيدار تهران را خواهند شنيد.

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي در پايان اين اطلاعيه آورده است: مردم عزيز و شريف تهران به خوبي مي‌دانند حضورشان در تظاهرات روز سه‌شنبه حضوري موثر در تقويت اسلام، قرآن، حقيقت، انسانيت و ياري مظلومين مسلمان و از سوي ديگر ضربه بر پيكر جرثومه فساد و وجود شيطاني و غده سرطاني رژيم صهيونيستي و حاميان پليدش خواهد بود. مردم هر آن چشم هاي منتظر مظلومين فلسطين و لبنان را روشن خواهند كرد.

بنابر اين گزارش گروه‌ها، نهادها و سازمان‌هاي مختلف نيز از عموم ملت خداجو براي شركت در اين راهپيمايي دعوت كردند.

نيروي مقاومت بسيج در بيانيه اي كه به همين مناسبت صادر كرده است آزادي قدس شريف را آرمان فراموش نشدني مسلمانان اعلام كرده و آورده است: قيام و انتفاضه مردم مسلمان ، متدين و مبارز فلسطين و جوانان و نوجوانان اين سرزمين تحت اشغال صهيونيست ها مي رود تا طومار استكبار و زياده خواهان جهان و در راس آن آمريكاي جنايتكار را در هم نوردد اينك نه يك شهر و دو شهر و نه يك محله و روستا كه جاي جاي فلسطين اشغالي بپاخاسته و با همه توان در پي استيفاي حقوق پايمال شده خود هستند.

سازمان تبليغات اسلامي هم اطلاعيه‌اي منتشر كرد كه در آن آمده است: اينك فلسطين سرزمين پاك و مقدس پيامبران الهي و ملت بي‌پناهش همه روزه شاهد تجاوز و تعدي جنايتكاران رژيم غاصب اسرائيل است؛ لكن مقاومت ملت آزاده فلسطين، اشغالگران را به ستوه آورده و سردمداران و حاميان را به استيصال كشانده است. حماسه آفرينان دلاور فلسطيني در پرتو مشعلي كه خميني كبير (ره) فراراهش نهاده است. هيچ گاه اجازه نخواهند داد نور اميد به نجات فلسطين در دل‌هاي آزادگان و مسلمنان جهان خاموش گردد.

حملات وحشيانه به جنوب لبنان و اقدامات تروريستي و گروگانگيري دولتمردان فلسطيني توسط اين رژيم سفاك نه تنها خللي در عزم و اراده ملت و دولت حماسه ساز فلسطين به وجود نخواهد آورد بلكه اين تحركات موجب رسوايي بين المللي اسرائيل و بيداري و اتحاد بيشتر مسلمانان جهان شده و خشم و نفرت را براي رژيم غاصب صهيونيستي و حماميان او در پي خواهد داشت.

سازمان تبليغات اسلامي ضمن محكوم كردن جنايت‌هاي زنجيره‌اي رژيم غاصب اسرائيل در به شهادت رساندن غير نظاميان و زنان و كودكان مظلوم فلسطيني و لبناني، از امت واحده اسلامي خواسته تا وضعيت جديد و حساس منطقه را بيش از پيش درك نموده و براي رفع مصائبي كه بر مسلمانان مي‌يود، اهتمام ورزند.

همچنين وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح نيز با صدور اطلاعيه‌اي حملات ددمنشانه رژيم غاصب صهيونيستي به مردم مظلوم فلسطين و لبنان را محكوم كرد و حضور ميليوني آحاد مردم انقلابي و سلحشور ايران اسلامي را در راهپيمايي فردا خواستار شد.

كميته حمايت از انقلاب اسلامي مردم فلسطين هم با صدور بيانيه‌اي اعلام كرد كه همراه با ملت نستوه ايران حمايتش از ايثارها و دلاوري‌هاي تمام مبارزان ضدصهيونيستي به ويژه رزمندگان حزب‌الله را در تجمع روز سه‌شنبه نشان خواهد داد.

دبيرخانه اتحاديه‌ي بين المللي سازمان‌هاي غير دولتي مدافع حقوق ملت فلسطين نيز با صدور بيانيه‌اي ضمن محكوم كردن تجاوزات ددمنشانه رژيم صهيونيستي به لبنان، مردم تهران را به برپايي تجمع اعتراض‌آميز عليه اين تجاوزات و حمايت از مردم مقاوم لبنان دعوت كرد.

كانون همبستگي فرهنگيان ايران هم در اطلاعيه‌اي از مردم ايران دعوت كرد تا در راهپيمايي فردا شركت كنند و حمايت سياسي‌شان را از مردم مظلوم فلسطين و لبنان اعلام دارند.
سازمان بسيج كارمندان، كارگران و اصناف نيز در بيانيه‌اي با محكوم كردن جنايات رژيم صهيونيستي با دعوت از ملت سلحشور ايران براي حضور در راهپيمايي ضدصهيونيستي اعلام كرد: كارگران، كارمندان و اصناف بسيجي در تجمع ضداسراييلي روز سه‌شنبه شركت خواهند كرد.

/ 2 نظر / 12 بازدید
سعيد ( باغ بيگانه )

سلام ای خوب مشکل فلسطين و لبنان مشکل ماست علت آن از بی اتحادی ماست و اتحاد و حمایت دشمنان ما از کمترين دوستانشان . ولی خيلی از ما ها دوست هميم بدون ريالی کمک برای ترقی هم

نسيم مطهر

دوست عزيز سلام در برابر اهانت انسانهای نادان چه عکس العملی نشان دهیم؟ قویترین انسانها چه کسانی هستند؟ وزنه برداران، کشتی گیران، رزمی کاران یا....؟ عزیزترین افراد به ما چه کسانی هستند؟ آیا کسی به عزیزترین عزیزانش خیانت میکند؟ به نظر شما آخرین کلام امام صادق (ع) قبل از شهادت چه بود؟ جواب همه سؤالات بالا را مي توانيد به همراه مطالب بسيار جذاب و خواندني ديگر در كتاب داستان راستان نوشته استاد شهيد مطهري بخوانيد. سايت نسيم مطهر در يك سير مطالعاتي منطقي و آسان به مشكل به ارائه آثار زيبا و متنوع شهيد مطهري مي پردازد. در صورت تمايل مي توانيد براي عضويت در اين سايت به آدرس : www.nasimemotahar.com مراجعه فرماييد. با لينك اين سايت در وبلاگتان به دوستانتان هديه دهيد.